1. november 2019

Obhajamo zahvalno nedeljo. Sv. maše: 8.00, 10.00.

Bog povrni za darove prvonedeljske nabirke.

GODOVI:

Ponedeljek-Karel Boromejski, škof; Torek-Zaharija in Elizabeta, starši Janeza Krstnika; Sreda- Lenart, opat; Četrtek-Ernest, opat; Petek-Bogomir, škof; Sobota-praznik obletnice posvetitve lateranske bazilike. Danes teden bo 32. nedelja med letom.

Srečanje katehetov v sredo, ob 17.30.

Srečanje II. zakonske skupine v sredo, ob 20.15

Srečanje III. zakonske skupine v četrtek, ob 20.15.

V soboto je za našo župnijo slovesni praznik – dan celodnevnega češčenja Najsvetejšega zakramenta. Svete maše bodo ob: 8.00, 10.00 in sklep češčenja, ob 18.00 s petimi litanijami Srca Jezusovega ter slovesno sveto mašo.

Starše veroučencev, posebej vas vabim, da pridete s svojimi otroci k češčenju od 11.-12. ure.

Če morete, se držite predlaganega reda češčenja, drugače pa obiščite Jezusa in ga počastite kakšno drugo uro.

Četrtkova večerna molitev pred Najsvetejšim bo namenjena molitvi za raje po vaših namenih. in prav tako tudi večerna sveta maša.

Poleg oznanjenega v Župnijskem listu bo v torek zvečer še sveta maša za +Petra Rot, v sredo, ob 13.00 na Žalah pogreb + Marka Sitar in zvečer zanj sveta maša zadušnica.

Na zahvalno nedeljo se zahvaljujemo tudi svojim bližnjim, ki delijo z nami dneve našega življenja. Bog povrni za vaše molitve in vse darove, s katerimi sodelujete, podpirate in omogočate življenje naše župnije, ljubljanske nadškofije in vesoljne Cerkve. Zahvaljujem se vsem sodelavcem in prijateljem, ki skrbite in pomagate pri življenju župnije.

Osebno se zahvaljujem za vašo skrb za duhovnike, izkazano v molitvah, darovih in dobrih delih. Iskrena

206, 2019
1305, 2016