20. maj 2018

Obhajamo Binkošti – Slovesni praznik rojstva Cerkve in prihoda obljubljenega Duha Tolažnika, Boga Svetega Duha.

Bog povrni za darove nabirke, ki je namenjena za socialno zavarovanje duhovnikov

GODOVI:

Jutri, na Binkoštni ponedeljek, ko obhajamo godovni dan Marije, Matere Cerkve, bosta sveti maši, ob 8.00 in 18.30. Torek-Vladimir, mučenec; Sreda-Renata, spokornica; Četrtek-Marija Pomočnica kristjanov – Marija Pomagaj; Petek-Gregor, papež; Sobota-Filip Neri, duhovnik. Danes teden bo nedelja Svete Trojice.

Poleg oznanjenega v Župnijskem listu bo v torek zvečer še sveta maša za +Jožefa Amagoni, 7. dan in v sredo, ob 9.00 v Dravljah pogreb +Antona Stipanič.

Družina

Prijavnice za letošnji Oratorij lahko oddate po sveti maši katehetu ali župniku.

1305, 2016

Vabilo: Njegovo obličje