1. oktober 2019

Obhajamo 28. nedeljo med letom nedeljo. Sv. maše: 8.00 in 10.00.

GODOVI:

Ponedeljek-Kalis I., papež in mučenec; Torek-Terezija Avilska, redovnica; Sreda-Marjeta, redovnica; Četrtek-Ignacij Antiohijski, škof in mučenec; Petek-Luka, evangelist; Sobota-Izak, mučenec.

Danes teden bo 29. nedelja med letom, misijonska nedelja. Nabirka te nedelje bo namenjena za misijone.

V četrtek, po večerni sveti maši vabljeni v veliko učilnico k odstiranju pogleda v župnijsko romanje v Sveto deželo. Pogled v Sveto Deželo je odprt za vse župljane.

Prijavljenih nas je 18. Kot sem vam rekel preteklo nedeljo, se prosta mesta polnijo. Termin Stare in Nove zaveze je že poln. Prosta mesta so še za termin Nove zaveze.

Bližamo se prazniku Vseh svetih. Na klopeh lahko vzamete ovojnice, v katerih imate predlogo na katero  zapišete imena pokojnih, katere v letošnjem letu posebej priporočate v molitev. To ovojnico do praznikov oddate v cerkvi, pred križ v prezbiteriju. Vas prosim, da ovojnice ne zalepite!

Poleg oznanjenega v Župnijskem listu bo v torek zvečer še sveta maša za +Matevža Kočevar.

Družina, Ognjišče, Prijatelj, Misijonska obzorja, koledarji za prihodnje leto.

Obljuba dela dolg: v nabirko pretekle namenske nabirke smo za novo župnišče zbrali 1237 €. Boglonaj.

Bogoslovno semenišče nam za letošnje pastoralno  leto pošilja na prakso – za 2. nedelji na mesec 3 bogoslovce:

Janeza Meglena in Tilna Kocjančiča iz 5. letnika; in Mela Kovic iz 3. letnika.

Prihodnjo nedeljo pa se pride predstavit k obema svetima maša tudi Bogoslovje samo s 6. bogoslovci.

206, 2019
1305, 2016