1. januar 2021

Obhajamo 2. nedeljo med letom. Sv. maše: 8.00 in 10.00.

GODOVI:

Ponedeljek-Marjeta Ogrska, redovnica; Torek-Suzana, mučenka; Sreda-Fabijan in Boštjan, mučenca; Četrtek-Neža, mučenka; Petek-Vinko, diakon; Sobota-Korejski mučenci.

Danes  teden bo 3. nedelja med letom s posebnim spominom knjigi Življenja – Svetemu pismu.

V ponedeljek vstopamo v teden molitve za edinost kristjanov. Tako pri svetih mašah kot tudi v osebni molitvi se spomnimo ter tudi v vsakdanjem življenju udejanjamo to veliko krepostno dejanje : biti eno z Bogom in soljudmi.

Z molitvijo za uspeh župnijskega misijona se duhovno povežemo v sredo, ob 17.00.

Četrtkova večerna molitev pred Najsvetejšim tudi namenimo za edinost vseh kristjanov.

Poleg oznanjenega v Župnijskem listu bo v torek zvečer še sveta maša za +Mirkota Zakrajšek, 7. dan; v četrtek zvečer za +Jožeta Golmajer, 7. dan.

Za udeležbo pri nedeljskih svetih mašah se prijavljamo preko župnijske spletne strani ali osebno pri duhovniku. Vsak teden ponovno se je potrebno prijaviti do sobote do 17. ure ali do zasedbe mest.