1. oktober 2022

Obhajamo 27. nedeljo med letom, prvo v mesecu oktobru, rožnovensko nedeljo. Sv. maše: 7.30, 9.00, 10.30. Bog povrni za darove prvonedeljske nabirke.

GODOVI:

Ponedeljek-Gerard, opat; Torek-Frančišek Asiški, redovni ustanovitelj; Sreda-Marija Favstina Kovalska, redovnica; Četrtek-Bruno, redovnik; Petek-Rožnovenska Mati Božja; Sobota-Pelagija, spokornica. Danes teden bo 28. nedelja med letom.

Od danes do prihodnje nedelje Cerkev obhaja Teden za življenje.

Srečanje katehetov v torek, ob 19.30.

Seja ŽPS v sredo, ob 18.30.

Srečanje sodelavcev župnijske Karitas v četrtek, ob 17.45.

Češčenje Najsvetejšega v tišini v četrtek, po večerni sveti maši.

Srečanje III. zakonske skupine v četrtek, ob 20.15.

Petek je prvi v mesecu; dopoldne obhajilo bolnih in onemoglih na domu.

Srečanje članov ŽRV v soboto pred in pri večerni sveti maši.

Župnijska skupna molitev rožnega venca je vsak dan pol ure pred jutranjo in večerno sv. mašo – zvečer tudi pred izpostavljenim Najsvetejšim zakramentom. V skrbi za rast vere, si poskušajmo razporediti več časa za osebno in skupno molitev.

V soboto romamo na Kozjansko. Odhod avtobusa iz župnijskega parkirišča, ob 7.00.

.

Poleg oznanjenega v Župnijskem listu bo v ponedeljek, ob 14.00 na Žalah pogreb +Fani Podržaj in v torek, ob 9.00 v Dravljah pogreb s sveto mašo+Pavla Gale.