V soboto, 2. aprila, začenjamo s svetim misijonom, celotedenskimi župnijskimi duhovnimi vajami. Misijon bodo vodili redovni bratje frančiškani. Spodbujam vas, da si za cel teden tako razporedite čas, da bi bili lahko v kar največji meri na misijonu tudi prisotni. Naj vas ta duhovni poživitveni odmerek tako prenovi, da boste lahko opravili tudi dobro sveto spoved.

Program si lahko vzamete v avli cerkve, ga prebirate na plakatih ali v nadaljevanju tega prispevka.

Vse svete maše bodo potekale z nagovorom, ki se bo vsak dan uglasil na temo – naslov posameznega dne. Vse dogajanje boste lahko v živo spremljali preko spleta.

Tudi urnik svetih maš bo za ta čas drugačen. Jutranja sveta maša bo ob 8.00, že od 7.20 pa boste lahko molili skupaj  z misijonarjem.

Popoldan pa bosta misijonarja na voljo za sveto spoved od 17. do 18. ure.

Vsak dan bo ob 17.30 izpostavljen v češčenje Najsvetejši zakrament, do svete maše, ki bo vsak večer, ob 18.00.

Vsi veroučenci se prihodnjo soboto zberejo na oratorijskem dogodku, ki bo potekal od 10. do 12. ure.

Misijon vodita frančiškana

p. Marijan Čuden in