Zaradi epidemije koronavirusne bolezni se vsakoletni Koseški postni večeri selijo v spletno okolje in bodo dostopni prek videokonferenčnega sistema Zoom. Načrtovani župnijski misijon bo v sklopu tematskih petkovih postnih večerov potekal že v februarju in marcu. S tematikami, ki bodo sorodne kot misijonske (te bodo predvidoma potekale ob koncu tedna, od petka do nedelje), želimo že v postnem času nagovoriti različne ciljne skupine v župniji – zakonce in družine, mlade ter vernike v tretjem življenjskem obdobju – oziroma vse občestvo.

Na prvem letošnjem postnem večeru bo v petek, 19. 2., gost dr. Slavko Krajnc, ki nas bo kot župnijsko občestvo vabil k Gostitelju, gostu in gostoljubju. Začetek ZOOM srečanja prestavljamo na 19.30.

ZOOM povezava za dostop: