Ena od oblik vaše osebne hvaležnosti Bogu in ljudem za mnogovrstno naklonjenost so tudi prineseni darovi ob zahvalni nedelji, s katerimi okrasimo našo cerkev.

Letos bomo cerkev z »zahvalnimi darovi« krasil cerkev v soboto, 7. novembra, dopoldne.

Duhovniki se zahvaljujemo vsem, ki skrbite za nas tako v duhovnih kot materialnih potrebah. Posebna zahvala vsem, ki še darujete vsakoletno bero!

 

CELODNEVNO ČEŠČENJE pa bo v ponedeljek, 9. novembra,

ko imamo na obletnico posvetitve Lateranske bazilike v Rimu, ki je Mati vseh cerkva in je bila prvotno posvečena Presvetemu Odrešeniku, kateremu je posvečena tudi naša župnija, čast in dolžnost častiti sveto Rešnje Telo.

 

Red češčenja:

8.00: sv. maša;

po sklepu izpostavitev Najsvetejšega v češčenje;

10.00: sv. maša;

češčenje;

18.00: sklep češčenja – pete litanije Srca Jezusovega, evharistični blagoslov, sv. maša, zahvalna pesem.

 

Glede na posebne razmere epidemije, se fizično ne boste mogli udeležiti češčenja; pridite pa po svetih mašah k svetemu obhajilu (s primerno razdaljo, in ne v skupini!), v duhu pa bodite čez dan povezani z nami, ki bomo tudi v vašem imenu častili Najsvetejši zakrament.

PRIDITE, MOLIMO!